Menu główne
Dane kontaktowe

Telefon : +48 512 915 341
E-mail : "-@-"

 

O nas

 

      Firma Multiverso powstała w 2010 roku, a jednym z bodźców do podjęcia decyzji o rozpoczęciu działalności był brak na rynku tczewskim solidnego i kompetentnego partnera zajmującego się rozwiązaniami "inteligentnych" domów, automatyki przemysłowej czy pomiarów termowizyjnych.

     Oczekiwania klientów dotyczące powierzenia wykonania powyższych usług kompetentnej, konkurencyjnej cenowo i technologicznie firmie z obszaru Tczewa i okolic nie były realizowane. Biorąc powyższe pod uwagę oraz zdobyte doświadczenie zawodowe właściciela przedsiębiorstwa, a także rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi, podjęto decyzję o rozpoczęciu działalności i świadczeniu usług dotyczących także projektowania, wdrożenia i uruchomienia systemów alarmowych, kontroli dostępu czy sieci teletechnicznych.

   Nabyte doświadczenie zawodowe, wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza oraz konkurencyjna cenowo i jakościowa oferta, pozwoliła rozszerzyć zakres działania na teren Polski północnej i zachodniej. W chwili obecnej realizujemy zlecenia z okolic Szczecina i Elbląga. Szereg rozpoczętych inwestycji w Tczewie i Trójmieście pozwoli w przyszłości ubiegać się o realizację kontraktów dotyczących tych obiektów. Jesteśmy konkurencyjni cenowo, logistycznie oraz technologicznie co potwierdzają dotychczasowe oraz trwające realizacje.

Zapraszamy serdecznie !

 

Nasze realizacje

 

 

Formularz zapytania

 

Imię i nazwisko :

Treść pytania :

   

Copyright by www.multiverso.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Webadmin: MG 2011 by www.techbajt.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt